
Jaký batoh pro prvňáčka na penál a lahev?
Milé maminky, včera jsem se ve škole dozvěděla, že nemá smysl dětem kupovat aktovku, protože by ji nosily prázdnou. Všechny věci si budou nechávat ve třídě, svačiny mají ve škole. Jediné, co si budou

Milé maminky, včera jsem se ve škole dozvěděla, že nemá smysl dětem kupovat aktovku, protože by ji nosily prázdnou. Všechny věci si budou nechávat ve třídě, svačiny mají ve škole. Jediné, co si budou