Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  phn
  4. dub 2021    

  Doporučíte nějaký přípravek na mytí skla za kuchyňskou linkou? Děkuji!

  Neděle večer před rokem: "Máš připravenou tašku?"
  Neděle večer dnes: "Máš nabitý tablet?"

  Tak my si dnes jeli odpočinout od Covidu do Polska na lyže, než to zas zatrhnou🙂a bylo to👍 Svět se tam zdál zase v pořádku, aspoň na chvilku...

  phn
  4. únor 2021    

  Dotaz - OČR se teď proplácí déle než 9 dnů, nebo? Děkuji!

  phn
  2. led 2021    

  Nestahoval jste si teď někdo data z Endomondo do té nové aplikace? Jde vám to? Díky.

  phn
  Zpráva byla změněna    28. pro 2020    

  Dotaz-může žádat moje ségra (OSVČ, platí si sociální i zdravotní +nemoc.) OČR na mou dceru (její neteř), když spolu bydlíme(máme i stejné trvalé bydliště)? A pokud ano, stihla by to ještě za listopad? Děkuji! Hezký večer.

  phn
  27. pro 2020    

  Holky, Ježíšek donesl bezdrátová sluchátka(JBL).Na jedný televizi se načtou normálně, na druhý to vůbec nenajde a mobil taky ne, nevíte (nebo vaši chlapi🙂), čím to? Děkuji moc a hezké odpoledne.

  phn
  21. pro 2020    

  Hezký večer, nevíte některá, jak funguje tohle? Děkuju🙂

  phn
  13. pro 2020    

  Tak teď mi přišlo, že je u nás ve školce zrušeno do Vánoc vše, i dárkovaná..jako to mi hlava nebere, jaký je rozdíl v tom, že si tam hrají a že si mezitím dají dárek? Podle mě se asi zbláznili už i tam..a zas apelují, ať nedáváme, když nemusíme..jak je to u vás?

  phn
  3. pro 2020    

  Tak kdo už byl na nákupech?🙂 Já se asi zbláznila a šla před 9 do Pepca...ale mám to za sebou🙂 byla jsem jak v Jiříkově vidění😂

  phn
  Zpráva byla změněna    1. pro 2020    

  Hezký večer, nemáte prosím někdo přebytečné body do Lidlu, které nevyužijete? ( za poštovné). Kdyžtak poprosím SZ- děkuji♥️

  phn
  1. pro 2020    

  Dobré ráno, nevíte některá, jak exportovat kontakty z telefonu LENOVO na SIM?

  phn
  26. lis 2020    

  Holky, nemate zkusenosti s posilanim baliku do Nemecka? Musim tam poslat TV na reklamaci a nevim, jakou spedici zvolit...☹ nevyznate se v tom nektera? Děkuji!!!!!!!

  phn
  26. lis 2020    

  Dobré ráno, nevíte, jak být se sportovními kroužky? Mám na mysli např. gymnastiku...nikde jsem nenašla zmínku, asi bude záležet na zřizovateli? Děkuji!

  phn
  19. lis 2020    

  Já to tady miluju...ještě, že tu tabulku PES vymysleli..skóre je teď 62, to je skoro 3. stupeň, ale oni jdou terve zítra jednat, jestli poskočíme na 4🙏 Má to smysl!🙈

  phn
  15. lis 2020    

  Hezké odpoledne, máte někdo zkušenost s tímto parním mopem? Popř. doporučíte nějaký jiný v podobné cenové relaci? Děkuji za vaše zkušenosti.

  https://www.onlineshop.cz/parni-mopy/vysavac-s-...

  phn
  8. lis 2020    

  😂

  phn
  6. lis 2020    

  Hezký den, kolo prosím měří a váží vaše 8 leté dcery? Děkuji!

  phn
  Zpráva byla změněna    1. lis 2020    

  Neznáte, prosím, tuhle hru, popřípadě nevíte, kde jí sehnat? Děkuji a hezký večer!

  Prosí, 3letá si přeje k Ježíškovi ponožky s beruškama a já nejsem schopná žádný najít! Objednala jsem snad že svetponozek jedny vel.28-32 a jsou hrozně velký! Nemáte některá tip? Ani na Ali jsem nenašla☹ nemyslím vzor Beruška a Černý kocour, chtěla bych klasika berušky🙂 děkuji!!!

  Hezký den, má někdo z vás zkušenost s TWISTO? Já to teď bezmyšlenky použila u jedné objednávky a říkám si, abych neudělala nějakou blbost, jestli v tom není háček🙂

  Nevíte, jak to teď je..když jste nahlášeny jako kontakt na Hygieně, tak musíte na testy nebo stačí jen karanténa, když jste bez příznaků? A karanténa je 10 dnů od kontaktu? Děkuji!

  Nemáte některá nějakou dětskou publikaci, kde je psáno o vzniku pražského orloje? Malá (8let), to má na prvouku...ráda bych něco, kde to najde jednoduše vysvětlené a sama si z toho udělá poznámky a ne,že ji to nadiktuji...děkuji!

  phn
  8. říj 2020    

  😂

  phn
  7. říj 2020    

  Zkusím znovu..hezký večer, jaké ručičkové hodinky doporučíte pro 8letou? Koukala jsem na Swatch, ale přijdou mi pro ni zatím drahé...děkuji!

  phn
  7. říj 2020    

  Jaké hodinky mají vaše 8leté slečny? Nechce už dětské...koukala jsem na Swatch, ale zdají se mi pro ni zatím zbytečně drahé...děkuji!

  phn
  6. říj 2020    

  Hezký den, nemáte náhodou doma magnetky z Kaufu Zahhak a Drákula? Vyměním, popř.zaplatím. Děkuji moc za ochotu!

  Myslíte, že volnočasové aktivity budou i kroužky pro děti? Nebo to nebude zákaz ale jen do určitého počtu?

  Psala jsem to teď pod jeden příspěvek, pisu i sem...nestresuje mě Covid, stresuje mě to, co se děje kolem...máte to taky tak?

  phn
  5. zář 2020    

  Holky, před měsícem nám uteklo koťátko, které jsme měli teprv týden. Včera jsem zjistila, že ji má tady ve vsi sousedka. Myslíte,že má cenu si ji brát zpět nebo to nemá smysl,že by tam stejně utíkala, když je tam zvyklá? Nechci blbnout děti tím,že ji donesu a ona stejně zase zadrhne, na druhou stranu mě to štve, že k nim přijde kotě a ani se neptají, jestli někomu chybí (my se ptali, ale zrovna tam nikdo od nich nebyl na té akci), prostě si ji nechají☹