pikusa
21. dub 2010
Matyášek modelem 🙂))
Pár dní před 1.rokem Matyáška jsme byli v ateliéru.....a máme krásnou vzpomínku
moc hezký klučík 🙂 a nevypadá nějaký cvalda 🙂
3. črc 2012
Matyášek modelem 🙂))
Pár dní před 1.rokem Matyáška jsme byli v ateliéru.....a máme krásnou vzpomínku
moc hezký klučík 🙂 a nevypadá nějaký cvalda 🙂
skvělé fotečky 😉