Miluji vse od Applu 😁
17. zář 2016
Hihi. Vitej v klubu. 😂🍏🍎
17. zář 2016
Take patrime do klubu predobjednavek iphone 7, protoze v 🍏🍎 jedeme se vsim a nedame na ne dopustit 😍
17. zář 2016
Takže ty už jako nebudeš fotit na tu svoji kalkulačku? 😀
17. zář 2016
Jo taky škrtam hodiny do 23.9. Už nikdy nic jinyho 😉
17. zář 2016

Taky ho miluji! 😂❤️