Jinak taky se mi libi, ale zase si nejsem jista velikosti. Videla jsem ten fleecovy overal v ty velikosti 86/92 a prisel mi strasne obri..
Je prdacka co? Já ji zavrhla kvůli ty ceně nakonec...
@merethe Mě se právě taky líbí. A s tím, jak začíná Tonda chodit a bude si podle mě furt někde sedat / padat, tak to vypadá úplně ideálně... Hele, s tou 20% slevou už by to nebylo tak šílený... uvidím, jestli ještě v době slevy bude v nabídce. Ale líbí se mi moc 😀
A jakou bundu si tam nakonec vzala? A kalhoty? Já mám vyhlédnutou tu zelenou nepromokavou a tmavě modrý gatě 😵
Heee 😀, tak já zelenou a ty světlejší modrý, s tou kotvou nebo co to je...
Ve školce mívali deti podobné z lidlu a byly super Určité zase brzo budou a mnohem levnější.
Akorát to teda byly gumové laclace, bundy zvlášť.
Loni jsem koupila a lepšího nic není! Letos budu kupovat taky, to z Lidlu je něco jiného - odlišný materiál atd... 😉 Simon ji nosil vkuse, byl to nejlepší kousek co jsem koupila za celou dobu. Za mě se vyplatí do ní investovat, po sezoně téměř netknutá takže se bude dát krásně prodat 😉

Za chvili budou dny marianne a sleva 20 % do tchiba🙂