@klarionela88 já to mám tak půl na půl 🙂 Skleničky se hodí když jsem líná vařit, nebo zrovna nemám zeleninu a maso v takové kondici, abych to s čistým svědomím dala prckovi 🙂
Nikdy sklenicku nemel jefniu sem ji koupila otevrela skusila a letela do kose . Hnusny to bylo .
Hipp to nebyl ,to byla nejaka jina znacka .
Jedina sklenicka co mi kdy nechutnala byla nejaka uplne bio s dyni..ikdyz dyni miluju.
Jinak jsou sklenicky hipp a alete chutove nejlepsi 🙂
Polevky nejime ptz nevedem skafandry 😀
Sklenicky davam tak co 2 dny at uz jen masovou do me prilohy nebo ovocnou na snidani 🙂
@veronicka89 Veru, jaký skafandry? 😀 😀
@pipetulaa sebik obcas testuje obsah svych ust vyplivnutim a vracenim zpet do ust... nebo taky tim ze to vyplivne na stul a rozmazava ...jsem tak nejak radsi kdyz je potrava v tuzsim stavu 😀

Kde se dá sehnat ta polévka úplně vpravo? Znám z obchodu jenom ty první dvě a tu třetí jsem nikde nevidela
@mapet85 já jí koupila dva dny zpět v Tescu 🙂
https://nakup.itesco.cz/groceries/cs-CZ/product...

Radsi varim,vyjde to i levneji 🙂