icon
1 / 1
avatar

Je to super,ale teda za tu plnou cenu bych to nekoupila 🙂

7. zář 2016
avatar

@kamce je dražší, ale když pomůže od bolavého bříška, tak pro mě osobně k nezaplacení 🙂

7. zář 2016
avatar

Jo, už jsem koupila, teda se slevovým kuponkem v dm-ku, a jsme moc zvědavá, jestli malé bude chutnat víc než čaj ze sáčku.

8. zář 2016