Prožívala jsem to z opačné strany- jsem šťastná a pyšná matka 🙂
25. kvě 2018
čtivé, jen nechápu, proč by mělo být hodnocení postavy z 18:15 hodiny zkreslené, kdyby to bylo dvě hodky po půlnoci, tak to beru, ale čím se vyznačuje zmíněná odpolední hodina, že zk😎😲😀😅resluje řečené
25. kvě 2018
Čumím jak puk, v téhle místnosti jsem seděla stejně před 16 lety, jak je ten svět malý 😀
26. kvě 2018

Květinové vzory asi letí obecně, nemůžu sehnat jedinou hezkou jednobarevnou halenku.😀