Ja si to piti jednou omylem koupila 🤐...
Ale jako sivenyr perfektni
27. čer 2022
Toblerone mám fakt moc ráda ...ale nikdy jsem si ho nekoupila jinde než na letišti....mám s tím spojený ten pocit výjimečnosti....
Ale kdyb mi ho odněkud někdo přivezl, bude to podobné. 😊
27. čer 2022
Já rivellu miluju, ale radši mám modrou. Ale co si pokaždé že Švýcarska musím dovést je zásoba sušenek Kambly. Jo a ještě sýr na raclette, ale ten se dá v Čechách koupit.
27. čer 2022
Vždy své děti prosím, ať nic nevozí, leda nějakou sladkost sourozencům (a já pak tajně ujídám🙂 ).
27. čer 2022

Syr vybral syn dobře 😊