icon
1 / 1
avatar

když se rozlepí, stále je tu izolepa...a hřebíky 😂

11. bře 2018
avatar

Tavná pistole je na všechno. Další fáze už je jen stříbrná izolepa 😂

11. bře 2018
avatar

😂😂😂tak to je teda super oprava 😉

11. bře 2018
avatar

By me zajimalo, co je to za mistra, kdyz neumi prilepit spicky. By mel videt moje kozacky, co jsem si davala opravit, rozdrbane zipy, odlepena podrazka na x mistech do ruzne hloubky a sirky. Potrhane sítí na patach. Za 500,- do druheho dne (coz me vemi mile překvapilo), a boty byly jako nove. A jeste si pri predavani vsiml, ze nekde neco zapomnel, tak to honem opravoval.

11. bře 2018
avatar

@cattus Za 500 to uz je pomalu na novy boty 😉 Ale jestli jsou kozeny 😉

11. bře 2018
avatar

@budilinka original tamaris, jen vymena zipu vyjde na 200 jeden (jsou vysoke pod kolena), takze se to vyplatilo. A na pristi zimu mi doporucil podrazit a dat novou podrazku, ze jinak jsou naprosto v poradku.

11. bře 2018