proc ne, vzdyt ma urcite vsechny znalosti v hlave, ne?😀
29. lis 2018
Já bych ani teď jako dospělá když jedu do školy tenhle nechtěla, taky si při tom představím au jak to musí za chvíli bolet do ramen ☹ . Ale jinak je krásný 🙂 , jen podle mě právě spíš na parádu 🙂 , než na tahání učení ☹
29. lis 2018
plksv
autorHolky, to není o inteligenci 🙂. Ve škole mají skříňky, ve kterých má sešity a učebnice, domů nosí aktuálně jen sešit, ze kterého se učí na písemku. Ve škole k té skříňce může chodit každou přestávku. A učebnice skoro nepoužívají. Podobný batoh už má, ale černý, takže jí stačilo změřit, jestli se jí tam vleze A4.
29. lis 2018

Si myslim ze to olituje... 😨