No jezis to je pech 🙄
7. pro 2018
Ach jo...Já měla před 2L objednanou Lauru na operaci kýly, rychloakce všechno, a taky den před nástupem omarodila...Tak snad vám klapne ten druhý pokus.
7. pro 2018
Jdeme 22.ledna na vyndavani 2 dratu, dcera si zlomila obe kosti v predlokti. Tak snad bude zdrava a uz to bude venku
7. pro 2018

No tak to naštve 🙈