Tak včera jsme byli přijati do nemocnice, že dnes klukovi vytáhnou v narkoze drát z ruky. Všechno jsem zorganizovala, v práci domluvila suplování a přehodila si nějaké hodiny, doma pořešila puberťáky s tatínkem, kdo bude co dělat, navařila a výsledek? V noci v nemocnici dostal kluk rýmu a ráno nás tím pádem propustili ☹. Druhý pokus v lednu. Jedno velké pozitivum - dnes večer bude u nás chodit Mikuláš a spol. Tak ho aspoň stihneme 😀
No jezis to je pech 🙄
7. pro 2018
Ach jo...Já měla před 2L objednanou Lauru na operaci kýly, rychloakce všechno, a taky den před nástupem omarodila...Tak snad vám klapne ten druhý pokus.
7. pro 2018
Jdeme 22.ledna na vyndavani 2 dratu, dcera si zlomila obe kosti v predlokti. Tak snad bude zdrava a uz to bude venku
7. pro 2018

No tak to naštve 🙈