plksv
autor@lvicek2000 občas mám pocit, že jejich znalosti odpovídají té první třídě 😀.
30. lis 2017
30. lis 2017
S tou kuchyní jsem si vzpomněla.. Ptali jsme se naší třídní, jestli bude na večírku pařit. A ona prý: Cože ??!! Já vám tam nebudu vařit, občerstvení si zajistěte sami 😂
30. lis 2017
@plksv budeš pařit?? 😀
30. lis 2017

Je to do prvni tridy, to vypada nadejne 😀