Taky nám tu ještě všechno svítí, včetně stromku 😉 ... a dokonce mám i chuť na kapra a na salát 😃
Taková ta tajná zima zimenka ❄⛄❄
21. led 2018
* fajná zima zimenka 😊
21. led 2018
Ja jsem vcera vyndala cukrovi z mrazaku, a dnes rano chutnalo skoro jako o Vanocich 😁😍
21. led 2018
Jako loni, přesně měsíc po Vánocích 🙄
21. led 2018
@purelove cukrovi mam taky v mrazaku
21. led 2018

My mame jeste stromek 😂😂😂