To je hezký 💗
1. zář 2018
Gratulace a hlavně závidím tu manželovu snahu Vam aspoň něco donést a udělat tak radost!!!!Je to frajer!!!!ja dostanu maximálně pusu 😉 Vážte si toho!!!!Úžasné!!!
1. zář 2018
Závidím. Já snad za těch 12 let dostala kytku max 2x. Od té doby nekupují nic ani já. Poslední dobou bych ji za ty jeho kyfy nejradši vystřelila na Mars.
1. zář 2018
@petrufa86 my máme výročí ve středu a moc nadějně to taky nevidím 😅
1. zář 2018
Zeptam se manzela jestli jim nekdo nehlasil v praci kradez ruzi 😂😂😂😂
Moc gratuluju k vyroci ❤️
1. zář 2018
To je tak romantický 😍 my budem mit 20.9 15let
1. zář 2018
@lvicek2000 některý chlapi jsou v tomhle marný 🙈🙄
1. zář 2018
Ty jo, to je krasny... Ja si na darky a kytucky vubec nemuzu stezovat, ale ukradena kytka, to je uplne jinej level...👍
1. zář 2018
To je chlap😉
1. zář 2018
1. zář 2018


To je romantika co? A určitě je hezčí než z benzinka