Taky jsem to počítala 😅 Nám to vyšlo přesně na 80.
11. říj 2018
I když my pak byli jen s ortezou, to už je pohoda. Tak hlavně ať už na ní nepadá!!!
11. říj 2018
Byli jsme na tom stejně 😞 Ale pozitivní je, že to nejhorší máte za sebou ... Vytahování drátů už je oproti tomu “legrace”. Držím palce!
11. říj 2018
Nevadí, že zamešká MŠ - ve škole by to bylo horší. A navíc jsou dráty lepší jistota, než to dát jen do sádry a pak trnout, jestli to sroste dobře nebo ne. Doufám, že ho máte pojištěného, aby měl alespoň nějaké bolestné 🙂
12. říj 2018

chudáček a ještě k tomu pravou, to je na pořádnou oslavu, ať je vše v pořádku.