Ahoj, sháním nějaké kyselé bonbóny pro švagra. Znám max kyselé žížaly, ale ty jsou na druhou stranu dost sladký😅🙈 nevíte o něčem? Ale aby se to dalo jíst. Viděla jsem něco v action, Ikee...ale vůbec netuším sladké já vůbec nejim. Děkuji
Skittels zelene
4. bře 2025
Tyhle jsou dobré a kyselé až až 🥴. Kupovali jsme v Albertu.
4. bře 2025
A co mallows?
4. bře 2025
Po pravdě je asi nejkyselejší klasický celaskon 🤣🤣🤣
4. bře 2025
Kysele Damla, ty jsou bozi. Ale bacha, je jich vic, i jen sladke, chce to cist obal.
4. bře 2025

V Actionu nebo v Tedi určitě mají