Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  pokornaanna
  1. bře 2021    Čtené 52x

  Malá Dianka a mlíčko Colvia

  Ahoj kamarádi! Omlouvám se za zpoždění, ale moji tiskové mluvčí nebylo dobře, tak se ze svou recenzí ozývám až teď. 

  Tohle výborný mlíčko musíte ochutnat všichni😋! 

  Dorazilo k nám bleskurychle a super zabalené v krabici. Samotné mlíčko je bílý prášek, vůní připomínající kravské sušené mléko, který je uzavřen v plechovce. Jediným mínusem, který jsem postřehla počas celého testovaní je schovávaná s odměrkou a následní vyklepavaní mlíčka z odměrky. Chtělo by to nějaké uchycení, ať se nemusíte hrabat v mlíčku a hledat ji. A možná i dírku v odměrce pro snadnější dávkování😉. 

  Na jednu dávku (150 ml) tohoto lahodného bílého moku je potřeba rozpustit 5 odměrek prášku. Rozpouští se rychle, nehrudkuje a já ho pak stáhnu na ex jedna dvě. Navíc mně po něm nebolí bříško, nezvracím a mé bobky v plínce jsou taky v cajku 😊. 

  Pozor, pozor chutná i maminkám! Takže bacha ať vám nezačne mlíčko mizet 😱. 

  Moje maminka mně ještě kojí a na radu paní doktorky mlíčkem přikrmuje. Bála se, že po tak výtečném mlíčku z lahvičky už nebudu chtít to její, ale já prostě baštím všechno.

  Takže plným bříškům zdar a mějte se krásně!

  Vaše Dianka

  #test_colvia #recenze #zkusenosti_colvia

  #test_colvia
  Ahoj koníčku!
  Testuji mlíčko Colvia a musím říct, že tohle mlíčko je hotová "Amerika". Nejen, že ho vypiju z lahve, kterou jsem já do teď nemusela, ale chutná mi tak, že celou dávku vypiju do dna. Takže si mamka nemusí dělat starosti se zbytky. I když, mezi námi, myslím, že by to vypila nebo si nalila do kafe. Slyšela jsem jak říkala, že to moje bílé pití chutná jako klasické mléko. Kamarádi, já mám strach, aby mi z mlíčka nezačala upíjet, nebo dokonce dělat marcipán 😱.
  Další můj postřeh při delším testování je ten, že mlíčko Colvia mi dělá dobře i na bříško. Nejsem nafouklá jak balonek 🎈ani nemám v bříšku kameny jako vlk z pohádky. Všechno je v cajku a cítím se skvěle.

  Vaše Dianka

  (2 fotky)

  #test_colvia
  Ahoj koníčku!
  Včera jsem slíbila, že vám dnes popíšu jak pokračuji v testování.
  Takže ta velikánska plechovka s mlíčkem má na sobě umělé víko a pod ním ještě jedno, něco jako z alobalu, aby jsem si byla jista,že je mlíčko čerstvé. Žádné výrazné aroma mně po otevření neovanulo, což je vlastně OK. Vůní to připomíná klasické sušené kravské mléko.
  Maminka si přečetla návod, který je zvenku na tý plechovce. Prý 5 odměrek na 150ml nápoje. No jo, ale kde ta odměrka je? 🤔
  Potvůrka odměrka byla schovaná v tom sušeným mlíčku.Tady by jsem viděla prostor na vylepšení - nějaký patentík na uchycení odměrky na tu plechovku, nebo na víčko.
  Ten prášek z plechovky se rázem změnil v lahvičce s prevařenou kojeneckou vodou na lahodné mlíčko. Hotové kouzlo 🤩!
  Nejdříve jsem nedůvěřivě olízla dudlík na lahvičce, předse to nejsou maminčina prsa a lahvičce po skušenosti s nejmenovanou značkou mlíčka již moc nevěřím. Potáhnu... To je dobrota! A tak saju a saju až do dna.
  Papání mně tak zmohlo, že jsem hned usnula 😴.
  Brou noc.
  Vaše Dianka

  pokornaanna
  Zpráva byla změněna    8. únor 2021    

  #test_colvia
  Ahoj koníčku,
  moc ti děkuji za mlíčko, které jsi mi poslal😘. Dorazilo ke mně bleskurychle a dobře zabalené v neporušené krabici. No, když už testuji, tak vše, i krabici 😁. Vlezla jsem se do ní i já. Už vím, na co pak použiju tu plechovku od mlíčka - bude to můj nový bubínek. I když mamka už si na ni brousí zuby, že si ji vytuní barvami a dá do kuchyně, prý na mouku, nebo co 🙃.
  Zítra vám sem napíšu první dojmy. Jak to vonělo, chutnalo a tak... Ale teď už musím do hajan.
  Tak dobrou noc všem mrňatům i maminkám!
  Vaše Dianka