
6 / 36
Strašně mi to připomíná ty střevíce od Minie z Mickey Mouse :)
šmarjá noho! Děs... 🙂
18. zář 2010
docela ráda bych viděla matku, která tohle navlíkne své dceři
18. zář 2010
18. zář 2010
poopoo
autorNo 🙂 Já teda ne... tohle a dalších pár věcí v mým album je jen tak pro zasmání 🙂 Ale prý to letí holky ted v Usa.. tak nevím.. Osobně bych to navlíkla holkám maximalně tak na maškarní 🙂
18. zář 2010
☹( to vypadá úchylně
19. zář 2010
o bože co nevymyslí 😲
19. zář 2010
hrůůůza! mě to připomíná ty mini botky ze staré Číny jak děvčatům ovazovali nohy! fůj!
20. zář 2010
ježíši to je ale ošklivost... 🙂