Hezčí šatičky jsme neměli!! 🙂 http://www.poshme.cz/lady-v-london/
jsou krásný
23. zář 2014
Nadherne jsou, ale bohuzel do meho satniku se nedostanou, takovou drahotu bych si nekoupila ani jako pracantka, natoz matka na materske :(
24. zář 2014
24. zář 2014
Nadhera!!!!