Viděli jste někdy roztomilejší svíčku? 🙂 http://www.poshme.cz/vonna-svicka-zazvorovy-muz... Voní skutečně po vánočním perníčku 😉
A za ty peníze???
15. říj 2014
Samozřejmě hodně za svíčku dvě kila, shoří stejně jako levnější nebo ne ? 🙂
15. říj 2014
Viděli jste někdy roztomilejší svíčku? 🙂 http://www.poshme.cz/vonna-svicka-zazvorovy-muz... Voní skutečně po vánočním perníčku 😉
A za ty peníze???
Samozřejmě hodně za svíčku dvě kila, shoří stejně jako levnější nebo ne ? 🙂
ta je ošklivoučká 😀