Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
pr_clanek
11. únor 2020
292 

BEBA COMFORT HM-O: První a jediná kojenecká výživa s revolučním složením po vzoru mateřského mléka

První a jediná¹ kojenecká výživa s oligosacharidy 2´FL a probiotiky L.reuteri po vzoru mateřského mléka BEBA COMFORT je revolucí v dětské výživě. Proč je pro Vaše děťátko BEBA COMFORT tak jedinečná?

Společnost Nestlé dodnes pokračuje v myšlence svého zakladatele Henri Nestlé “Pomáhat maminkám a dětem”. Mateřské mléko je nejlepší výživou pro miminka a Nestlé si klade za cíl, se mu co nejvíce přiblížit. Proto se již 60 let věnuje výzkumu mateřského mléka.

Vědečtí experti Nestlé se dlouhodobě zaměřují na jednu z nejdůležitějších složek mateřského mléka – bílkovinu. V posledních 30 letech se věnovali především výzkumu oligosacharidů HMO („Human milk oligosaccharides“ ), z nich nejpočetnější složkou mateřského mléka je struktura 2´FL.

Nestlé v loňském roce přineslo na trh novinku BEBA COMFORT 2 HM-O – kojeneckou výživu vyvinutou po vzoru mateřského mléka BEBA COMFORT se strukturami oligosacharidů 2´FL a probiotiky. Nyní přináší na trh batolecí výživu, nově také s oligosacharidy 2´FL. 

Co všechno nová prémiová kojenecká a batolecí mléčná výživa obsahuje?

Prospěšnou kombinaci látek pro Vaše děťátko obsahující:

  • 2´FL (2 ´fukosyllaktosa) oligosacharid strukturou podobný těm v mateřském mléce.
  • OPTIPRO® je speciální proces k získání směsi bílkovin s cílem přiblížit se mateřskému mléku.
  • probiotika L.reuteri – bakterie, které se běžně nachází ve střevní mikroflóře kojených dětí
  • vitamíny a minerály pro podporu imunity² a zdravý růst³ dítěte.

 V čem je nová BEBA COMFORT jedinečná? 

Prémiová řada se inspiruje mateřským mlékem a obsahuje oligosacharidy 2´FL, probiotika L.reuteri, která jsou zároveň prebiotickým oligosacharidem. Dále obsahuje směs bílkovin vyvinutou podle vzoru mateřského mléka OPTIPRO®.

Zastoupení všech nových složek včetně srovnání staré a nové receptury naleznete níže:

Obsahuje nová BEBA COMFORT palmový olej?

Nová řada mlék BEBA COMFORT palmový olej neobsahuje.

Změnila se rozpustnost při změně receptury

Rozpustnost se nezměnila, mléko BEBA COMFORT se velmi jednoduše a rychle rozpouští. Doporučujeme dodržovat návod na přípravu na obalu výrobku, tzv. dvoufázovou přípravu.

Jaká je probiotická složka kojeneckých a batolecích mlék BEBA COMFORT?

Probiotická složka – tedy složku prospěšných baktérií, tvoří Lactobacillus reuteri. Tato bakterie má prokázaný účinek⁵ ⁶ v rozvoji střevní mikroflóry a ve snížení drobných trávicích potíží (bolesti bříška, koliky, nadměrný pláč, ublinkávání, průjem, zácpa).

Co je to HMO?

HMO jsou klíčovou složkou mateřského mléka s bioaktivními účinky. Více o HMO se dočtete v rámci tematické sekce.

Jak se od sebe liší mléko v krabici a mléko v plechovce?

Složení prémiových mlék BEBA COMFORT a složení dětské výživy BEBA OPTIPRO znázorňuje tabulka níže:

Důležité upozornění

Kojení je pro Vaše děťátko to nejlepší. Pokud již nemůžete kojit, vybírejte náhradní kojeneckou výživu po poradě se svým pediatrem. ¹BEBA COMFORT 2,3,4 HM-O první a jediná v České a Slovenské republice s oligosacharidy 2'FL a probiotiky L. reuteri, která se přirozeně nacházejí ve střevní mikroflóře kojených dětí. ²Minerální látky, železo, zinek a vitamíny A, C, D se podílejí na normálním fungování imunitního systému. ⁴ ³Vápník je potřebný pro normální vývoj a růst kostí u dětí. ⁴ ⁴Obsah ve shodě s požadavky legislativy.

Indrio F., DiMauro A., Riezzo G., Civardi E., et al. Prophylactic use of probiotic in the prevention of colic, regurgitation, and functional constipation. A randomized clinical trial. JAMA Pediatr. 2014. Szajewska H, Gyrczuk E, Horvath A: Lactobacillus reuteri DSM 17938 for the management of infantile colic in breastfed infants: a randomized, double-blind, placebo-controlled trial. Journal of Pediatrics Sept 38,2012 *Obsah ve shodě s požadavky příslušné legislativy.

    Začni psát komentář...

    Odešli