pr_clanek
14. kvě 2013

Je možné účinně bojovat proti alergii, astma a ekzémům?

Jak proti alergii, astma a ekzémům bojovat a nepolykat každý den chemické léky? Začít je třeba doma. V domácnosti trávíme hodně svého času a její úklid by měl být efektivní. Účinnou pomocí při úklidu je používání vysavačů s technologií hubící roztoče, bakterie a odstraňující pyl z oblečení i domácího textilu. Dlouholeté zkušenosti českých i zahraničních lékařů dokazují, že díky používání antibakteriálních vysavačů Raycop s desinfekční UV-C lampou a HEPA filtrací lze velmi výrazně snížit projevy alergických onemocnění.

Odborníci z řad lékařů přinášejí vlastní zkušenosti s řadou UVC antibakteriálních vysavačů Raycop

MUDr. Hana Jelínková, kožní lékařka – zkušenosti s používáním 2 roky

Jakou pozorujete změnu u pacientů s kožními problémy jako jsou ekzémy, kteří začali používat vysavač Raycop?

Od mých pacientů, kteří vysavač Raycop vyzkoušeli, vím, že jim pravidelné používání antibakteriálního vysavače pomáhá s léčbou alergií a s tím spojených dalších nepříjemných projevů nemoci jako jsou kožní vyrážky a ekzémy. Za dobu používání této pomůcky monitoruji u pacientů postupné snižování léků, odeznívání akutních problémů nemoci a celkové zlepšení kvality jejich života.

Proč je podle vás vysavač Raycop tak účinný?

Vysavač Raycop proti roztočům je nezastupitelný právě pro svou zářivku s UVC zářením. Tím je ojedinělý. Matrace a lůžkoviny vlastně sterilizuje zářením. Navíc klepací-vibrační destička uvolňuje roztoče z matrací a lůžkovin při vysávání. Spousta lidí s atopickým ekzémem je zárověň alergická na roztoče, což je důvod, proč Váš produkt již řadu měsíců doporučuji alergikům, ekzematikům, astmatikům a věřím, že to snad dělají i alergologové. Řekla bych, že je daleko lepší investovat do vysavače než kupovat speciální povlečení pro alergiky, které je ještě dražší než Raycop. Sama nejsem alergická, ale mám lepší pocit, pokud mohu při převlékání lůžkovin zároveň postel vyčistit a vysát Raycopem.

Nejdůležitější zásady pro pacienty s ekzémy a alergiemi:

  1. Léčebná dieta s vyloučením nevhodných potravin
  2. Používání čistě bavlněného prádla a oblečení, které se dotýká přímo kůže a jeho praní nedráždivým mýdlem a čisticími prostředky
  3. Úpravy bytového a domovního prostředí, zejména s cílem odstranění roztočů – zatím nejefektivnější možnost, kterou jsem vyzkoušela je právě využití UVC antibakteriálních vysavačů Raycop (MUDr. Jelínková)
  4. Potlačení akutního zánětu místním podáním kortikosteroidů – indikuje vždy lékař
  5. Úleva svěděni celkovým podáním antihistaminik – taktéž pouze po konzultaci s vaším lékařem
  6. Pravidelně větrejte, roztoči i bakterie mají radi vlhko. Nedejte jim šanci a udržujte ve vaší domácnosti v suchu. Matrace, lůžkoviny a čalouněný nábytek čistěte UVC vysavačem Raycop.
  7. Pokud je to možné, odstraňte v domácnosti zbytečné textilie, jako jsou koberce a záclony.

Zkušenosti ze zahraničí

V zahraničí mají s používáním antibakteriálních vysavačů Raycop zkušenosti již řadu let a díky svým kvalitám si získal řadu ocenění. Ve Francii dostaly výrobky Raycop cenu spotřebitelů „Nejlepší produkt v domácnosti“ a v USA doporučení Úřadu pro kontrolu léků a potravin.

Nezávislý test Alergologického výzkumného centra v Tokiu

Vysavače Raycop byly testovány Japan's Tokyo Allergy Research Center. Při testech bylo zjištěno, že Raycop snížil počet roztočů o 93,1%. Zatímco sluneční záření snížilo počet roztočů o 3,8 %. Dále byl vysavač Raycop testován Japan’s Food Research Laboratories, kde vědci zjistili, že účinně zabíjí i chřipkové viry, plísně a bakterie.

Jak si jako alergik užít léto?

Nemocí, kterou dnes trpí čtvrtina lidstva, je alergie a následně vyvolané astma. Mnozí z nás se těchto onemocnění nemusí obávat, ale neměli bychom je podceňovat. Každý má totiž „svůj“ alergen. Alergie se může projevit již v dětství, ale u některých jedinců se jako důsledek stresu nebo nemoci projeví až v dospělosti a u někoho se nemusí projevit vůbec. Jedním z nejrozšířenějších druhů této nemoci je alergie na roztoče. Projevuje se především problémy s dýcháním, rýmou a svědivou vyrážkou. Tyto potíže mohou vyvrcholit během suchého léta, kdy dochází k většímu víření prachu, ve kterém jsou alergeny obsaženy. Informace a praktické tipy, jak zmírnit příznaky alergie, kožního problému nebo astma najdete na webových stránkách www.raycop.cz

Roztoče Roztoče pouhým okem nevidíme. V každém bytě a domě jich však najdeme miliony. Žijí všude okolo nás, v kobercích, čalouněném nábytku, matracích, závěsech, polštářích a peřinách. Nemají rádi vysoké teploty, proto je dobré prát ložní prádlo na více než 70 °C. Problém je, že sedací soupravu nebo matraci do pračky nestrčíte. A právě v této situaci vám velmi dobře poslouží UVC antibakteriální vysavače Raycop.

Jaký model si vybrat - Malý praktický pro singles nebo funkční vysavač do rodinného domu

Řada Raycop v současné době nabízí tři modely v několika barevných variantách. Vybrat si tak může každý podle svých potřeb. Najdete zde malý a praktický Raycop Genie s rotačním kartáčem, který se výborně hodí do domácností se zvířecími mazlíčky. Pro rodiny a úklid domu je ideální například Raycop Smart nebo Raycop Hera s praktickým držadlem. Všechny vysavače čistí pomocí UV-C germicidní lampy, vibračního klepače nebo rotačního kartáče a výkonného sání s mikro-alergickou filtrací a HEPA filtrem. Modely můžete vzájemně porovnat na webových stránkách www.raycop.cz

Jak často vysávat?

Pro dosažení co nejlepších výsledků doporučujeme čištění, které vychází z průzkumů Britské alergologické nadace. Novou matraci je dobré čistit minimálně 1x měsíčně. Starší matrace první týden vysávejte každý den, poté minimálně 1 x měsíčně. Při akutních problémech častěji.

Připravili jsme pro Vás soutěž

Příští týden od 20.5. - 26.5. bude na těchto stránkách www.modrykonik.cz probíhat soutěž o vysavač Raycop GENIE (BG-200). Společnost by ráda našla rodinu, která jej nejvíce potřebuje. Určitě se můžete připojit i Vy 🙂

BLAKAR Trading s.r.o.

Komentář byl odstraněný

Začni psát komentář...

Odešli