Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
pr_clanek
20. lis 2013

Konečně všechny užitečné informace pohromadě!

Ať už hledáte informace o dětské nemoci, která právě trápí vaše dítě, inspiraci pro domácí tvoření s dětmi, či se chcete dozvědět, kde se co děje zajímavého, vše potřebné naleznete na jediném místě a navíc zcela zdarma. Na stránkách Malý pacient najdete cenné rady týkající se dětského zdraví, tipy na zábavu pro děti, ale i na slevy a akce v obchodech, které se jistě zavděčí vám, maminkám. Nadto můžete na stránkách v pravidelných soutěžích vyhrát lákavé ceny. Malý pacient patří mezi stránky, které maminkám i dětem přinášejí radost a potěšení.

Soutěžíme o lákavé ceny

V aktuální soutěži, která na stránkách malypacient.cz probíhá až do 11. prosince, můžete vyhrát jeden ze tří bezdotykových teploměrů Cemio nebo dětskou zubní pastu a veselý zubní kartáček pro děti. Stačí zodpovědět jednoduchou otázku a třeba se na vás usměje štěstí.

S bezkontaktním teploměrem Cemio Metric 308 SMART, který máte šanci vyhrát, již nebudete muset trápit své dítě dlouhým a třeba i nepříjemným měřením teploty. Měření s ním je naprosto pohodlné, díky infračervené technologii SMART vysoce spolehlivé a bleskově rychlé. Teplotu změříte ze vzdálenosti 5-8 cm od čela za pouhou 1 sekundu! Teploměr má vnitřní paměť, díky níž si dokáže zapamatovat až 32 hodnot z posledních měření. Je vhodný i pro měření teploty vody ve vaně nebo nápoje v lahvičce. Navíc díky zajímavému tvaru teploměru se měření teploty může stát pro vaše dítě i zábavou. Zapojte se do soutěže a jeden z těchto revolučních přístrojů může být brzo váš.

Nechte si poradit od odbornice

Jak ostatně hovoří název stránky, Malý pacient je tu především pro maminky, které pečují o nemocné děťátko. Vedle praktických informací o běžných i méně obvyklých dětských nemocech tu najdete poradnu pediatra. Jejím prostřednictvím můžete s odbornicí Doc. MUDr. Květou Bláhová,CSc, která má v léčbě dětských onemocnění více než třicetiletou praxi, konzultovat nejistotu ohledně zdraví vašeho dítěte či zdravotní problémy, které jej aktuálně trápí. Doktorka na vaše dotazy obvykle odpovídá již do 24 hodin od vložení dotazu.

Inteligentní kalendář pro chytré maminky

Malý pacient nabízí ale mnohem více. V praktickém Maminkovském kalendáři, do něhož si samozřejmě můžete přidávat vlastní události a nechat se o jejich blížícím datu upozornit emailem, najdete také perfektní a maminkám na míru vytvořený přehled kulturních akcí, speciálních slev a nabídek. Je jen na vás, jaké z nich se rozhodnete využít či jakou zajímavou událost společně s rodinou navštívíte. Kalendář za vás navíc ohlídá data povinných očkování a lékařských prohlídek. O zdraví své ani svých dětí se tak nemusíte obávat.

Kalkulačka zdraví a hravý koutek

Maminkám s malými dětmi jistě přijde vhod speciální dávkovací kalkulačka, která za ně vypočítá přesnou dávku léku pro jejich nemocné ratolesti. A pak, když se vaše děťátko uzdraví, oceníte praktické „návody proti nudě“, které děti zaručeně zabaví. V sekci „Hrajeme si“ najdete kromě řady tipů a nápadů na veselé tvoření také omalovánky k vytisknutí či několik pohádek, které můžete přizpůsobit svému dítěti na míru. Tvořit můžete například roztomilé prstíkové figurky z plsti, veselé malované květináče, které se stanou ozdobou vašeho pokoje, nebo půvabné barevné motýlky z papíru, jež zpestří vaše závěsy či květiny.

Stránky Malý pacient se vám stanou věrným společníkem, rádcem a pomocníkem. Najdete na nich informace o dětských nemocech i rady, jak je léčit. Díky maminkovskému kalendáři budete mít přehled, kde se co děje a díky sekci „Hrajeme si“ vaše dítě nebude vědět, co je to nuda. Navštivte stránky malypacient.cz a přesvědčte se sami o jejich přednostech.

GlaxoSmithKline s.r.o.

Začni psát komentář...

Odešli

Doporučujeme