pr_clanek
24. kvě 2013

Důležité věci rozhodují mámy. Otázka “Kde mít zdravotní pojištění?” mezi takováto rozhodnutí určitě patří.

Je třeba mít na paměti, že podle platného zákona můžete změnit pojišťovnu jen jednou ročně, vždy k 1. lednu s tím, že přihlásit se musíte už půl roku dopředu, tedy k 30. červnu. Když to nestihnete, budete na změnu čekat celý rok a půl.

Každá máma chce pro své děti to nejlepší a vždy vybírá jen to, co dítěti a rodině vyhovuje nejvíce. Zdravotní pojištění je jistě důležité pro každou rodinu. Je však náročné pročítat všechny materiály a hledat jednotlivé bonusy. Rádi, bychom Vám tuto práci ulehčili, a proto Vám nabízíme přehled výhod, které poskytuje největší zaměstnanecká pojišťovna, která není určena pouze policistům, hasičům či státní správě, ale je otevřena všem obyvatelům ČR.

Zdravotní Pojišťovna Ministerstva Vnitra ČR

Důvodem, proč být pojištěn právě u zdravotní pojišťovny 211 je hned několik. Je to silná a zdravá instituce, ekonomicky velmi stabilní, v České Republice je již přes 20 let. Každý z více než 1,2 miliónu klientů může žít v jistotě, že ho lékaři v případě potřeby ošetří nebo odoperují. 

Zajišťuje svým klientům kompletní zdravotní péči ve všech krajích republiky, což umožňuje rozsáhlá síť více než 25 000 smluvních lékařů po celé ČR. Po celou dobu svého působení přináší kvalitní služby, profesionální přístup a podporu zdravého životního stylu. Klientům nabízí celou řadu zajímavých preventivních programů a bonusů, které se každoročně aktualizují či obměňují.

Preventivní programy 2013:

-  program pro těhotné nabízí příspěvek na předporodní kurz, na vitamíny, na vyšetření související s těhotenstvím nehrazené z veřejného zdravotního pojištění, na účast otce u porodu, příspěvek na epidurální analgesii.

-  program pro kojící matky poskytuje příspěvek na cvičení žen po porodu, na pomůcky pro kojení, plavání a monitor dechu, očkování pro novorozence nehrazené z veřejného zdravotního pojištění

-  program zdravé dítě Vám umožní získat příspěvěk pro děti ve věku 7 až 15let.

-  program očkování příspívá na úhradu očkovací látky všem do 26let do výše 500,- Kč. Ostatní pojištěnci mohou čerpat příspěvek do výše 300,- Kč. 

-  program preventivních onkologických vyšetření.

-  a mnoho dalších.

Nadstandardní pojištění:

ZP MV ČR ve spolupráci s pojišťovnou ERGO pro Vás připravila ojedinělý pojistný produkt, který doplňuje povinné zdravotní pojištění. V případě lehčích i těžších operací při úrazu i u zubaře Vám pomůže dopřát si nadstandardní zdravotní služby, které nejsou hrazeny z veřejného zdravotního pojištění.

Slevy a výhody navíc:

-  po celé ČR má ZP MV ČR řadu obchodních partnerů, kteří klientům nabízejí slevy a výhody na relaxační pobyty, masáže, sauny, solária, solné jeskyně, fitness, na nákup sportovních výrobků obuvi, dětských kočárků a celou škálu dalších.

Na otázku „V čem ještě je Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (ZP 211) výjimečná?“, její generální ředitel Jaromír Gajdáček odpovídá: 

V tom, že hledáme stále nové, neotřelé způsoby, jak pomoci našim klientům, aby žili pokud možno co nejdéle zdravý, šťastný a spokojený život a pomoc zdravotníků byla až to poslední, co budou potřebovat. Naši filozofii charakterizuje heslo: Zdraví jako vášeň!, a my to myslíme vážně - upřednostňujeme zdraví před nemocí a prevenci před léčením. Proto nad rámec základních povinností, kterými je zajištění kvalitní a dostupné zdravotní péče, svým klientům nabízíme i originální projekty a preventivní programy, které jim pomohou se změnou životního stylu či s udržením dobré kondice a zdraví.

Některé projekty jsou zaměřeny na prevenci onkologických či kardiologických onemocnění a jiné zase na rychlejší a cílenější léčbu problémů spojených s vysokým krevním tlakem, diabetes nebo vysokou hladinou cholesterolu.

Velice úspěšná a dnes již velmi žádaná je také Karta života. Vlastní ji už 211 000 klientů. Je to užitečný pomocník pro všechny, kteří se chtějí orientovat v informacích o svém zdraví a je dnes dostupná nejen na internetu, ale i v chytrých mobilech. Majitelé přístrojů s aplikacemi Android a iPhone mohou své údaje v Kartě života kdekoliv a kdykoliv aktualizovat. Mohou s ní pracovat on-line.

Jsme přesvědčeni, že kvalitu zdravotní pojišťovny neurčuje, kolik vám přispěje na plavání či nákup vitamínů, ale právě to, že vám uhradí drahou a špičkovou zdravotní péči pokud ji budete potřebovat, a že vás motivuje k aktivní snaze udržet si pevné zdraví a žít zdravěji. A o to - myslím poměrně úspěšně – usilujeme.

A na závěr přidáváme jeden tip. Máte už přichystaný program pro své nejmenší v jejich sváteční den? 

Zdravotní Pojišťovna Ministerstva Vnitra ČR pro Vás připravila zábavný den, aneb „Den dětí pro děti i dospělé“ v Brně.

Spousta známých osobností Vás zve v sobotu 1.6.2013 do Brna, na Velodrom. Vstup na akci plnou soutěží, zábavy a hudebních vystoupení je zcela zdarma, a to i když jste pojištěn u jiné zdravotní pojišťovny.

Na této akci Vám také rádi podají bližší informace o ZP MV ČR, anebo přímo poradí ohledně změny zdravotní pojišťovny.

Zdravotní Pojišťovna Ministerstva Vnitra ČR

Začni psát komentář...

Odešli