pr_clanek
25. zář 2013

Obáváte se strií? Poperte se s nimi!

Nevzhledné jizvičky objevující se na různých místech těla, nejčastěji hýždích, bříšku, bocích, ale také prsou. Přesně to jsou strie, které dnes trápí a zároveň straší skoro každou ženu a to i tu, která pravidelně sportuje a žije aktivně. Zvláště náročné je v tomto ohledu období těhotenství.

Z velmi dávné historie řeckých, římských a nebo egyptských kultur dnes víme, že granátové jablko, olivový olej a nebo vinná réva byly ve své době plodem přírody, který byl využíván jako prevence proti striím. Ženy si své partie přírodními oleji potíraly taktéž v těhotenství, jak nám dnes dokazují uchované egyptské fresky.

Udržovat si své tělo a pečovat o něj tak není záležitostí jen 21.století. Z dochovaných zdrojů je známo, že se se striemi setkávaly už i naši velmi vzdálení předkové.
Na rozdíl od Egypťanek či Římanek však dnešní ženy nemusí vlastnoručně vymačkávat šťávu z ovoce a jeho semen, ale jednoduše si pořídí přípravek, jenž jejich kůži zcela vyhovuje.
Pomůže jim vypořádat se i s náročným obdobím těhotenství. V něm má kůže tendenci praskat, protože s rostoucím bříškem se kůže napíná a zvětšuje tak rychle, že si ne vždy zachová svůj původní vzhled. V těhotenství se určitě oplatí náchylným partiím věnovat zvláštní péči a dopřát kůži kromě vhodného přípravku i opakovanou masáž.

Jedním z vhodných přípravků v boji proti striím a jako prevence strií je například novinka oblíbené řady Elasti-Q® - Elasti-Q Exclusive tělový olej proti striím. S jeho inovativním složením se nyní podobá lehkému oleji, který se nanáší mnohem příjemněji a snadněji než jeho předchůdci. Ovšem i oni jsou účinnými pomocníky v prevenci zvniku strií a příznivě působí i na již vzniklé strie. Tělový olej Elasti-Q Exclusive tvoří kombinace několika unikátních, přírodních složek:

  • Olej ze semene granátového jablka pokožku hydratuje, vyživuje a zvyšuje její pružnost. Zároveň se podílí na její ochraně před popraskáním.
  • Olej ze semene pupalky dvouleté zvyšuje odolnost kůže a posiluje její schopnost regenerace. Efektivně zesvětluje a vyhlazuje již vzniklé strie.
  • Olej ze semene světlice barvířské příznivě působí proti stárnutí pokožky, hydratuje ji a zjemňuje. Taktéž se významně podílí na redukci strií.
  • Olej ze semene vinné révy pomáhá pokožku chránit před nepříznivými vlivy okolního prostředí a účinně omezuje tvorbu strií.
  • Olivový olej zjemňuje pokožku a zklidňuje ji při svědění a podráždění, které vzniká v důsledku napínání kůže. Vitamin E pomáhá chránit pokožku před škodlivými účinky volných radikálů.


Složení tělového oleje Elasti-Q Exclusive je tak jedinečné, že pomáhá kůži před striemi chránit a zároveň pokožku hydratuje a vyživuje, eliminuje její nepříjemné svědění a chrání ji před škodlivými vlivy a volnými radikály.

Tělový olej se rychle vstřebává, takže nezanechává mastný film a jeho další výhodou je složní bez parafinu, barviv a konzervačních látek, což podtrhává jeho kvalitu a čistotu, nutnou zejména v období těhotenství.

Pořídit si tělový olej můžete výhradně v lékárnách a to jako novinku z řady Elasti-Q®!

Více informací o striích a přípravcích Elasti-Q: http://www.elasti-q.cz.

Swiss Pharmaceutical Investment

Začni psát komentář...

Odešli