Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
pr_clanek
16. srp 2021
306 

Poprvé do školky

A je to tady. Je to jako včera, když se narodil a zanedlouho jde do školky. Uteklo to jako voda. Ale co všechno do školky bude potřebovat? Některé školky posílají rodičům s předstihem seznam věcí, které je potřeba před nástupem do školky pořídit. Co když ale školka takový seznam nepošle? Sepsali jsme pro vás obecný seznam věcí, které bude vaše dítě ve školce potřebovat.

samolepky-na-obleceni-a-boty-se-jmenem

Co děti potřebují do školky?

Oblečení do třídy:

  • tričko, kalhoty, sukni, náhradní oblečení (tričko, kalhotky, slipy, ponožky…)
  • pyžámko
  • hračku na spaní (kterou zde mohou ponechat)
  • přezůvky (nikoli pantofle)

Oblečení na ven:

  • sportovní oblečení a obuv dle ročního období
  • pokrývku hlavy
  • holínky a pláštěnku

Hygienické potřeby: 

  • kartáček na zuby, pastu
  • papírové kapesníčky
  • pleny na spinkání (pokud dítě stále potřebuje)

Oblečení by mělo být pohodlné a spíše starší, u kterého nevadí, když se ušpiní. Pokud bude vaše dítko nastupovat do soukromé školky, může potřebovat také lahev na pití či hrneček a krabičku na svačinu. 

Co dětem do mateřské školy nedáváme

Cenné předměty, které by mohly ztratit a které mohou způsobit zranění ( řetízky, mobilní telefony,…), tvrdé bonbóny (mohou zaskočit do krku) či hračky, které děti většinou odloží a pak pláčou, že je nemohou najít.

Pokud přemýšlíte nad pořízením kapsáře, neunáhlete se s jeho nákupem. Je možné, že právě vaše školka diponuje svými vlastními kapsáři a proto by byl jeho nákup zbytečný. Namísto toho vyberte dítku hezký praktický batůžek, ve kterém bude věci do školky nosit.

To je moje!

Většina mateřských školek také vyžaduje, aby měly děti oblečení a věci podepsané. Dobré je dávat dětem takové věci, které dobře znají a tak budou vědět, že jsou jejich. Pro rozeznání oblečení a věcí jsou ideální samolepky se jménem, na které s dítětem můžete vybrat oblíbený obrázek a pak jednoduše doplníte jméno a příjmení. 

samolepky-na-obleceni-se-jmenem

Společnost Mama Labels nabízí samolepky se jménem na oblečení, samolepky se jménem na věci, i samolepky se jménem do bot a mnohé další. Ty se dají koupit samostatně, ale i ve výhodném balení. Na e-shopu si pomocí konfigurátoru vyberete obrázek, doplníte jméno a vytvoříte přesně takovou samolepku, kterou si vaše dítě zamiluje, vždy si ji zapamatuje a vy už se nebudete muset strachovat.

Samolepky na oblečení se jménem

Samolepky stačí pouze nalepit na cedulku oblečení. Jejich aplikace je velmi jednoduchá a rychlá, samolepky na oblečení jsou pratelné a dají se po čase odstranit. Oblečení tak můžete prodat, darovat či ponechat pro mladšího sourozence. 

samolepky-na-obleceni-se-jmenem

Samolepky na věci se jménem

Těmito samolepkami můžete označit opravdu vše, co vás napadne nebo co je potřeba – krabičku na svačinu, lahvičku na pití, hračku,... Skvěle drží a na věcech vypadají dobře. Zároveň jsou voděodolné a vydrží i myčku.  Aplikace samolepek je také velmi jednoduchá a rychlá. Sloupněte samolepku se jménem a obrázkem z fólie a jednoduše ji nalepte tam, kam potřebujete.

samolepky-na-veci-se-jmenem

Samolepky na boty

Pro označení bot můžete zvolit samolepky na boty s jedním z unikátních motivů, které byly vytvořeny ve spolupráci se školkami a maminkami. Pomohou tak dětem kromě svých bot také rozeznat, která bota patří na levou a která na pravou nohu. 

samolepky-na-boty-se-jmenem

Praktické i hravé

Samolepky Mama Labels se vyznačují pestrými dětskými motivy a obrázky, které si sami vyberete podle zájmů svého potomka. Hravé a barevné jmenovky podle vašeho výběru udělají vašim dětem radost a vám usnadní život, protože budete mít vždy přehled o věcech svého potomka.  Jsou voděodolné a opravdu trvanlivé.

samolepky-se-jmenem-vyhodne-baleni

Čím jsou samolepicí jmenovky Mama Labels tak výjimečné? Samolepky využijete jako označení dětského oblečení a botiček, jako jmenovky na lahev na pití, krabičky na svačinu či na ostatní potřeby a hračky (včetně těch psacích). Označte dětem věci do školky rychle a jednoduše!

Začni psát komentář...

Odešli