pr_clanek
25. lis 2013

Staňte se hvězdou, buďte elegantní a užívejte si komfortu

V období mateřské dovolené jsou pro nás největší prioritou naše milované děti. Častokrát zapomínáme na fakt, že náš den bude takový, jaký si jej uděláme. Malé děti jsou velmi vnímavé na naše nálady a vlastně je kopírují. Proto platí jednoduché pravidlo: když jsem veselá a dobře naladěná, i mé dítko je takové a celý den uteče s úsměvem na tváři.

Ale jaký je recept na dobrou náladu? Co takhle jít na to přes módu?

Dopřát si alespoň na chvilku pocit, že jste jedinečná, výjimečná a že vám to neskutečně sluší. Která z nás by o tom nesnila? Být hvězdou si přeje snad každá žena. A víte spojuje tyto světoznámé hvězdy: Jenna Elfman, Rachel Weisz, Jennifer Garner, Nancy O ́Dell, Jennie Garth či Sarah M. Gellar?

Brian James.

Nevíte kdo, nebo co to je? Není to muž, jak by se podle jména zdálo, ale jsou to boty. Dámské boty. A právě zmiňované hvězdy, které jsou velmi náročné, zjistily, že tato značka obuvi je přesně to, co hledají.

Pojďme si Brian James trochu představit.

Zakladatelkou této značky je Angela Edgeworth, která vlastně začala u dětské obuvi značky pediped. Maminky, které kupovaly boty pro svá dítka zjistily, že by také rády obuv, která v sobě kloubí komfort, kvalitu a styl.

Ženská noha vždy vypadá velmi dobře v kotníkové botě či v lodičkách na klínu, ale většina žen tyto modely nenosí, protože je prostě po delší době neskutečně bolí či otékají nohy. A to byl právě argument, který Angela Edgeworth nejčastěji slyšela. Protože měla bohaté zkušenosti s výrobou dětské obuvi, která musí splňovat přísná kritéria, protože slouží pro zdraví vývoj dětského chodidla, začala používat stejné technologie i pro dámskou obuv.

Jaké trumfy značka Brian James může svým majitelkám nabídnout?

Elegance a pohodlí jsou její vrozené vlastnosti. Vypolstrovaná stélka s podporou nožní klenby s extra polstrování pod polštářkem chodidla a pod patou jsou přesně ty poklady, která zaručí, že noha nebude bolet či otékat.

Kde lze tuto značku zakoupit?

Můžete přijít hned do 2 kamenných obchodů (OC Letmo, Brno a pasáž Brodway, Praha), či z pohodlí domova navštívit internetový e-shop.

Značka Brian James nabízí 5 exklusivních výhody nákupu dámských bot:

1. Zákazník má 365 dní (celý jeden rok) na vrácení nepoužitého/nenošeného zboží od jeho zakoupení.
2. Pokud si zákazník objednal špatnou velikost bot, kontaktuje pediped a bude mu do 2 pracovních dnů odesláno ZDARMA kurýrem nové botky na výměnu. Prostě KUS za KUS.
3. Reklamace co nejdříve. Pokud zákazník objeví vadu, zboží mu vymění pediped, co možná nejdříve.
4. DOPRAVA ZDARMA při objednávce nad 1.997,- Kč
5. Umíme poradit. Náš personál OCHOTNĚ a KVALIFIKOVANĚ poradí zákazníkovi při výběru vhodné obuvi.

NOHEL GROUP, s.r.o. je výhradním dovozcem a prodejce dámské obuvi značky Brian James na český trh.

Začni psát komentář...

Odešli