Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
pr_clanek
13. lis 2020
1007 

Vstupte do kouzelného světa BudiBasa! Naše jedinečné hračky vykouzlí úsměv dětem i dospělým

Dochází vám nápady, co koupit dětem k Vánocům? Chcete darovat něco originálního, co nemá jen tak každý? Hračky z naší nabídky okouzlí malé i velké děti, dospělé i zapálené sběratele nejen pod stromečkem. U nás si vyberete dárek i za vysvědčení, k narozeninám, ke svátku nebo jen tak pro radost.

Už jste slyšeli o roztomilých kamarádech kocourkovi Basikovi, kočičce Li-Li, pejskovi Vaksonovi nebo zajičcích Mi? Že ještě ne?! To je ale veliká škoda, protože tahle zvířecí parta bude pro vaše děti skvělým parťákem na cestě za jakýmkoliv dobrodružstvím. Zajíček pilot jim ukáže celý svět, kocour kosmonaut je vezme do vesmíru a se zaječí slečnou v něžných šatech se bude vaše holčička cítit jako princezna. V kouzelném světě hraček BudiBasa mohou vaše děti být čím jen budou chtít.

Jistě se ptáte, co je a jak vznikla BudiBasa. BudiBasa je společnost původem z Ruska, která se věnuje výrobě plyšových hraček a dárkových předmětů již 10 let. Zastaralá ruská slova „budi basa“ bychom mohli volně přeložit jako „bude krása“ a přesně to si klade za cíl tato společnost - tvořit krásu. Tímto heslem se řídí během celého procesu výroby, tedy od návrhu a pečlivého výběru materiálů až po ruční výrobu všech hraček v nejvyšší kvalitě až do posledního stehu. Každá hračka je takovým malým uměleckým dílem, které vydrží i dětskou hru a ruční praní bez újmy, což jistě ocení všichni rodiče.

Hračky BudiBasa si dokázaly podmanit děti a dospělé po celém světě a vy teď konečně máte také možnost seznámit se s nimi a zamilovat si je.

Největší oblibu si získali kocour Basik a zajíčci Zaika Mi. A kdo by se tomu divil? Kocour Basik je čistokrevný krasavec původem z Kocourkova, který vás okouzlí svýma jantarovýma očima a vouskama trčícíma do všech stran. Rád cestuje a zkouší nové profese, proto často mění vzhled a kostýmy. Basik může být romantickým básníkem, sjezdovým lyžařem nebo i baristou, který potěší každého milovníka kávy. Odolali byste takovému chlupáčkovi?

Okouzlující Zaika Mi není jen roztomilá hračka, ale opravdová módní ikona. Její šatník je plný krásných oblečků, do kterých se moc ráda převléká. Kloboučky, sukýnky, elegantní šaty a kabelky – tahle parádnice rozumí modernímu i vintage stylu. Návrháři ji zásobují novými kousky celý rok, a proto může spolu se svojí lidskou kamarádkou nebo se svým nápadníkem zajíčkem Mi vyrazit nejen na procházku do parku, ale i na koncert nebo dokonce na módní přehlídku.

Stát se miláčkem rodiny může nejen kocour Basik a jeho kamarádka Li-Li nebo zajíčci Zaika Mi, ale také pejsci Vakson a Bartholomew. V nabídce najdete i magická stvoření Lori Colori s huňatými ocásky a vyšívanými obličeji a veselá lesní zvířátka Lesňátka (myška Týnka, vlček Bertík a zajíček Toníček). A jako novinku jsme do nabídky zařadili plyšové přívěsky na klíče či batůžek, takže teď si vaše dítě může vzít svého nejlepšího kamaráda na výlet, do školky nebo školy vstříc novým dobrodružstvím.

máme doma už asi 9 zajíčků 🙈 prvního jsme koupili dcerce v 5m a od té doby přibívají. Už má dva i syn a já jsem si loni na vánoce nechala podarovat také jednoho. Je to závislost 😂 Jsou nádherný, heboučký a propracovaný. Dcerku baví je převlíkat. Se 2 dětma máme hraček plný byt, ale tyhle jsou jediný, bez kterých nedají ani ránu. A zatím jsem nepotkala nikoho, kdo by ji měl, narozdíl od panenek Little Dutch nebo dalších profláklých značek. Letos dostane syn pod stromeček zajíčka Pilota 🙈

16. lis 2020

@peelo Tak to jste větší zavisláci než my 🙈 my máme zatím jen zajíčka a kočičku a dcerka je miluje. Jsou fakt nadherný, by se mi taky líbil nějaký pro mě 😂

18. lis 2020

Začni psát komentář...

Odešli