Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
pr_clanek
16. čer 2021
673 

Výživa mých dcer je pro mě to nejdůležitější. Proč si Klára Tomsová vybrala batolecí mlíčka Hami?

Klára Tomsová je mladou maminkou Vanessky a Emmy a všechny tři společně žijí ve městě sklářského umění Jablonci nad Nisou. Klára se kromě péče o děti věnuje módě a zálibu našla také v bytovém designu. Počínaje letošním jarem se stala společně s dcerkou Emmičkou ambasadorkou batolecích mlíček Hami. Jak tráví Klára čas s holčičkami, co je pro ni důležité ve výživě jejích dětí a jak tráví její běžný den?

Co je podle Vás ve výživě Vašich dětí to nejdůležitější?

Určitě, aby měly holky dostatek všech potřebných živin pro správný růst a jejich vývoj.


Unikátnost mlék Hami od 6 do 36+ měsíců spočívá ve vyváženém OptiNutri složení. Obsahují jedinečnou prebiotickou vlákninu GOS/FOS. Hami batolecí mléka obsahují také jód*, který podporuje rozvoj poznávacích funkcí u dětí, a vápník nezbytný pro správný růst a vývin kostí. Nechybí ani železo a vitamíny C a D*. Pokračovací mléko Hami 6+ navíc obsahuje ještě kyselinu alfa-linolenovou, která přispívá k rozvoji mozku a nervové soustavy.


Jaká kritéria pro Vás hrála hlavní roli při rozhodování, zda-li se stanete ambasadorkou batolecích mlíček značky Hami?

Určitě exkluzivita značky, která je velmi známá svou kvalitou a širokým zaměřením co se týče produktů pro jak pro úplně malá miminka, tak i větší děti. Zkrátka nebylo nad čím váhat!

Popíšete nám osobní zkušenosti s přípravou Hami batolecích mlíček pro Emmičku?

Nejvíce si na batolecích mlécích Hami cením, že je prášek tak jemňounký, takže se velmi dobře rozpouští, jak v teplé, tak vlahé vodě, aniž by udělalo hrudky nebo se to projevovalo na jeho kvalitě či chuti. Příprava mléka je velmi jednoduchá a hlavně rychlá, takže pode mnou Emmi nemusí stát s nataženými ručičkami moc dlouho.

Maminky si čas od času neví rady, kde se dají Hami mlíčka pořídit. Kde nakupujete batolecí mléka vy?

Nejpohodlnější volbou je pro mě feedo.cz, které se specializuje na dětskou a batolecí výživu a má často Hami mlíčka za skvělé ceny.

Jak probíhá Váš běžný den s holčičkami?

Dá se říci, že náš den nikdy není stejný. Řídíme se hodně podle počasí, zda zůstat doma a vymýšlet vnitřní aktivity, nebo jestli můžeme jít ven. Ale co se určitě žádný den nemění je Emmičky spánek, která stále ještě chodí spinkat 2x denně, mezitím mají holky několikrát přestávku na občerstvení - Emmi s Hami batolecím mlíčkem, bez kterého se zatím žádný den neobejde.


Pokračovací, batolecí a dětská mléka Hami obsahují vitamin D potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí, vitaminy C a D pro normální funkci imunitního systému a jód pro rozvoj poznávacích funkcí. Pokračovací mléka Hami obsahují Omega-3 mastnou kyselinu alfa-linolenovou (ALA) pro podporu rozvoje mozku a nervové soustavy. **Batolecí mléka Hami obsahují železo pro normální vývoj mozku – přispívající k rozvoji poznávacích funkcí. Všechna pokračovací mléka obsahují vitamíny C a D, ALA a jód dle požadavků legislativy. Kojení je nejlepším způsobem výživy dítěte. Kojenecká mléka by měla být používána na doporučení pediatra.
Způsob použití a další informace na obalech. Potravina pro zvláštní výživu. Batolecí a dětské mléko má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte.


Instagram: www.instagram.com/klubmaminek
Facebook: www.facebook.com/hamiceskarepublika
Oficiální web: www.klubmaminek.cz


O Hami: 
Značka Hami nabízí kompletní portfolio výrobků, od kojeneckých mlék po příkrmy, pro děti od narození až do předškolního věku. Výrobky Hami jsou vyvinuty výživovými experty a jejich složení je přesně přizpůsobeno konkrétnímu věku dítěte a jeho výživovým potřebám. Bezpečnost a kvalita je pro značku Hami nejvyšší prioritou, a to od kvalitních surovin přes šetrné zpracování až po finální produkt. V průběhu výroby Hami dobrot je provedeno až 600 analýz ověřujících vysokou kvalitu a bezpečnost výrobku (např. stanovení kontaminantů, těžkých kovů, aj.).

Začni psát komentář...

Odešli

Doporučujeme