icon

Mám akci na fotoobrazy, které sama vyrábím, kdyby měl někdo zájem. Co je k tomu potřeba? Jen kvalitní velká fotka která vám může zdobit třeba mimi pokojíček 🙂

avatar

můzu se zeptat na formát a cenu? děkuju!

6. zář 2012