
3 / 10
UTZ v 8tt, srdíčko bije jako zvon, máme 5cm a odpovídáme 7+3
gratuluji a přeji hodně štěstí🙂
22. zář 2010
Jeste jednou velikánská gratulace!!!
22. zář 2010
Alčo, gratulujeme moc moc moc!!!
22. zář 2010
priorita 5cm?? nejni to nějak moc?? to my neměli ani v 10tt:-/
12. říj 2010
Fakt?? to jsem nevěděla já měla obě děti vždy v milimetrech když jsem byla v osmém týdnu🙂 ale aspoň to nebudou obříci 😀
13. říj 2010
http://www.maminkam.cz/velikost-plodu-v-tehoten... tady právě píšou úplně něco jiného tak jsem byla vždy ráda že jsme tabulkoví 😉
13. říj 2010
Já tam mám 7.0cm a to je děloha tak ti nevím ...ale to je jedno hlavně že budou jak ty říkáš zdravé 😉
13. říj 2010
tedaaa obřík,.my v 8tt 1,77cm
12. pro 2010
Nejkrásnější šmouha na světě!!! Gratuluju