icon
3 / 10
UTZ v 8tt, srdíčko bije jako zvon, máme 5cm a odpovídáme 7+3
avatar

Nejkrásnější šmouha na světě!!! Gratuluju

22. zář 2010
avatar

gratuluji a přeji hodně štěstí🙂

22. zář 2010
avatar

Jeste jednou velikánská gratulace!!!

22. zář 2010
avatar

Alčo, gratulujeme moc moc moc!!!

22. zář 2010
avatar

priorita 5cm?? nejni to nějak moc?? to my neměli ani v 10tt:-/

12. říj 2010
avatar

@lulunka nemělo by to být moc...ideál v 8tt je 4,6cm. Na 10tt by to mělo být už něco kolem 8-9cm

12. říj 2010
avatar

Fakt?? to jsem nevěděla já měla obě děti vždy v milimetrech když jsem byla v osmém týdnu🙂 ale aspoň to nebudou obříci 😀

13. říj 2010
avatar

http://www.maminkam.cz/velikost-plodu-v-tehoten... tady právě píšou úplně něco jiného tak jsem byla vždy ráda že jsme tabulkoví 😉

13. říj 2010
avatar

@lulunka aha...no ale já mám fakt psanou tu velikost (CRL) cca 5cm...teda jestli to není velikost dělohy...ale CRL je myslím velikost plodu. No hlavně, když budou dětičky v pořádku, jinak ať si rostou jak chtějí 😀

13. říj 2010
avatar

Já tam mám 7.0cm a to je děloha tak ti nevím ...ale to je jedno hlavně že budou jak ty říkáš zdravé 😉

13. říj 2010
avatar

tedaaa obřík,.my v 8tt 1,77cm

12. pro 2010