Dobré ráno!
Hlásím čt váhu: 86kg 🙂 . Zároveň se chlubím, že od začátku roku je dole 24kg a od mého největšího vypapání rovných 30kg!!!
@terka78max dekuju moc! Vim, ze 86 je strasne moc i tak, ale proste uz to neni 116 🙂 . Cil do pulky prazdnin byl 85 a to uz, myslim, zvladnu 🙂
@pt1981 Je to parada proste. ☺ Zadny,ze 86 je moc. Podivej jaky kus prace za sebou mas. 👍 A pujde to dal 😉
@terka78max děkuju za povzbuzení! Ale jo, vážně jsem na sebe pyšná 🙂

@pt1981 Tak to ma bejt 😉 Prijdu po porodu pro rady 😉
jsi borec a nejlepšííííí. gratulacééé :-*
@maminkazdenicka děkuju MOC, Zdeni! Ovšem na tebe nemám, Drahá

@pt1981 ale prd, to víš, že máš

Peti, ty jsi skvěláááááááááá!!!!!!!!!!!!!!! Moc ti gratuluji a ze srdce ti to přeju!!!!!!!!!!!! jsi skvěláááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@lucka_zaoralova Lucinko, mooooc děkujuuuuu!!!!!!
Ten skvelej pocit znam. Gratuluju ☺