Ahoj maminy chci se poradit moji čeří bylo včera 7 musice a teď mě zajímá jak to je z UM bohužel ne kojím kolikrát by mělo mít UM za den?? děkují za odpovědí 🙂
pusinka17
autorno pravě ze my máme jen ráno ke snídani UM a k Večeřy UM spi mi celou noc ale jsem tam dostanu přednášku že to je málo že to potřebuje víc tak pravě nevím 🙂 :O
2. srp 2017
Pokud ma pres den vyvazenou plnohodnotnou stravu spolu s tekutinami, tak by pak mohli UM takhle stacit. Kolik v tech davkach vypije? Myslim, ze takto doplnkove to byva +/-0,5l.
2. srp 2017
pusinka17
autortak vypije 180
2. srp 2017
pusinka17
autorráno i večer 180
2. srp 2017
Podle toho, jak má hlad 😉 každé dítě je jiné, některé v 7 měsících mají nahrazeny oběd a svačinu, některe sni jenom pár lžiček k obědu, jinak je stále na UM.