icon

Někdy si říkám, proč Malvínce vlastně kupujeme hračky, když si vystačí s obyčejnými kelímky.. 🙈😅😅

avatar

To je pekne jmeno! Take jsme ho chteli dat

5. lis 2017
avatar

@pavelo děkujeme! ☺

5. lis 2017