
21 / 76
Tenhle???Máte někdo skušenosti????
my ho máme ve sportáku,je teploučkej
1. lis 2010
taky jsme ho pořídili 🙂
1. lis 2010
máme taky a zatím se zdá být fajn, jen teď ještě není pořádná zima
1. lis 2010
máme a zatím jsme spokojení...tam je takové teplíčko,že bych tam nejradši zalezla i já
1. lis 2010
rebeca321
autorJúúúúúj tak to ráda slyším🙂🙂.-)
1. lis 2010
taky máme emitex.. za ty prašule je super
2. lis 2010
taky máme Emitex a super
4. lis 2010
taky máme Emitex a super
4. lis 2010
doporučuji, máme taky jen v červené barvě..
4. lis 2010
Alí tady ten jsem pořídila taky nedávno v šedým a vypadá moc dobře a všude dokola se dá stáhnout🙂
6. lis 2010
Tento máme..jen v červeným a velká spokojenost...malá ho měla v zimě, když se narodila v korbičce a je moooc teploučký 🙂
6. lis 2010
také máme🙂
16. pro 2010
vyzkoušený a super hřeje...
31. led 2011
Máme přesně tento a vřele doporučuji .-)
3. únor 2011
Tento máme (jen šedý - ladí nám ke kočáru), loňskou zimu jsme ho vyzkoušeli, to byla malá úplný miminko - a krásně hřeje, teploučký. Letos ho budeme testovat ve zvětšené verzi do sporťáku, uvidíme.