icon
72 / 76
Poprvé na vláčku.....
avatar

tak na to byla Nella v Intersparu a nechtěla z něj vůbec dolu..🙂))

31. led 2011
avatar

Koukám, že u toho Nelinka taky stojí. 😀 My taky žádný sezení, na co, že? 🙂)

14. únor 2011