
1 / 46
UŽ MÁM 5-MĚSÍCŮ!!!!!!!Pusinečka mojééééé!!!!!!!!MILUNKUJU JÍ ÚPLNĚ NEJVÍC JEN JAK TO JDE!!!!!!!!!!
Je naprosto nádherná, beru si inspiraci, přesně takovou bych si moooc přála.
20. srp 2010
rebeca321
autorJejéééj děkujem🙂Je to celej tatínek🙂🙂🙂Koukala jsem,že taky čekáte miminko,tak at vám těhotenstvý pěkně utíká a vy měli krásne a zdravé mimííí co nejdříve doma🙂🙂🙂
20. srp 2010
To jsou voči! 🙂
27. srp 2010
Jééé,tady je krásná.....🙂
27. srp 2010
Koblížek nádhernej. 🙂
29. srp 2010
No to je ale fešanda.
30. srp 2010
jééé ta má krásný kukadla
3. zář 2010
Moc hezká🙂
6. zář 2010
Tedaaaa.....Nelinka je úžasná princeznička 🙂 A ta kukadla.......pusu posíláme :-*
24. zář 2010
Krásná kukadla, je to sladká panenka 🙂