icon
1 / 46
UŽ MÁM 5-MĚSÍCŮ!!!!!!!Pusinečka mojééééé!!!!!!!!MILUNKUJU JÍ ÚPLNĚ NEJVÍC JEN JAK TO JDE!!!!!!!!!!
avatar

Krásná kukadla, je to sladká panenka 🙂

15. srp 2010
avatar

Je naprosto nádherná, beru si inspiraci, přesně takovou bych si moooc přála.

20. srp 2010
avatar

Jejéééj děkujem🙂Je to celej tatínek🙂🙂🙂Koukala jsem,že taky čekáte miminko,tak at vám těhotenstvý pěkně utíká a vy měli krásne a zdravé mimííí co nejdříve doma🙂🙂🙂

20. srp 2010
avatar

To jsou voči! 🙂

27. srp 2010
avatar

Jééé,tady je krásná.....🙂

27. srp 2010
avatar

Koblížek nádhernej. 🙂

29. srp 2010
avatar

No to je ale fešanda.

30. srp 2010
avatar

jééé ta má krásný kukadla

3. zář 2010
avatar

Moc hezká🙂

6. zář 2010
avatar

Tedaaaa.....Nelinka je úžasná princeznička 🙂 A ta kukadla.......pusu posíláme :-*

24. zář 2010