icon
7 / 46
Mamči další čepička,docela jí to háčkování začalo bavit i když si myslela,že jí to nikdy nepude.Chce to trpělivost......
avatar

Božínku ta je sladká🙂

16. srp 2010
avatar

Krásná holčička a šikovná maminka 🙂

19. srp 2010
avatar

činaná... a čepička je úžasná

20. srp 2010
avatar

šikulka

27. srp 2010
avatar

Krásná čepička, je v ní úžasná, slušííí. 😀

29. srp 2010
avatar

já myslim že se ti povedli obě

3. zář 2010
avatar

Mamča je šikulka a Nellinka frajerka🙂

14. zář 2010