
20 / 96
Vážila jsem 3,60kg a měřila 48cm.To si mamka užila.....
Tak naše jmenovkyně Nellinka...2.🙂))
11. dub 2010
Krásná 😵
25. dub 2010
Anne Geddes jako přes kopírák...taky mám jednu v albíčku 🙂))))
27. dub 2010
takže pro koho jí vychováš pro Kubíka a nebo pro Alexe 😀
28. dub 2010
rebeca321
autorTo si Nellinka musí vybrat sama!!!!
6. kvě 2010
ježíši ty minka jsou tak nádherný 🙂
23. srp 2010
Krásnej koblížek. 😵
12. bře 2011
štěstí světa