icon
20 / 96
Vážila jsem 3,60kg a měřila 48cm.To si mamka užila.....
avatar

štěstí světa

11. dub 2010
avatar

Tak naše jmenovkyně Nellinka...2.🙂))

11. dub 2010
avatar

Krásná 😵

25. dub 2010
avatar

Anne Geddes jako přes kopírák...taky mám jednu v albíčku 🙂))))

27. dub 2010
avatar

takže pro koho jí vychováš pro Kubíka a nebo pro Alexe 😀

28. dub 2010
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

To si Nellinka musí vybrat sama!!!!

6. kvě 2010
avatar

ježíši ty minka jsou tak nádherný 🙂

23. srp 2010
avatar

Krásnej koblížek. 😵

12. bře 2011