
Opravdu????Ona ho má pokaždé tak naducané.......
JJ.Fakt...Druhý den spadla na 3300g a třetí den už měla 3500g.Patý den jsme šly domů a už měla 3700g.Byla nejprospívající mimi na oddělení..Rodila jsem císařem a druhý den už kojila..🙂
U nás to bylo tak nějak stejný.....3,60kg při narození,pak spadla na 3,30kg a pak už to jenom stoupalo.Mezi těma klukama na oddělení byla taky nejvěčší,alespon jsem se jí nebála chytnout do ruky.Taky sme nakonec měli císaře,rozkojila jsem se hned,pořád kojím tak si jen tak počvachtává panenka jedna.Nevěřila bych jak se člověk do toho tak rychle dostane,uláskovala bych jí......
jak se ti koupe v klasické vaničce s touto molitanovou podložkou?taky sem přemýšlela že si ji pořídím protože naše vanička stojí za prd ☹
Vanička nám sloužila dobře,je věčší takže paráda.Byli jsme v ní stejnak jenom do 3-měsíců a pak jsme začali koupat ve velký vaně a dávat jí na umělé lehátko.Ten molitan je úplně supr věc,hlavně pro takhle malinkatý mimča.Taky jsem ho neměla,ale hnedka druhej den jak mně pustili s porodnice jsem pro něj letěla a nelituju toho🙂🙂🙂........................pak je už lepší to um.lehátko:-):-):-)
Nádherně naducanej pupík. 😀
No,fakt mají holky to bříško stejné😀.Tak to malá taky hodně baští...My šly z porodnice s vyšší váhou,než při porodu...Zato ted do ní cpu jídlo jen s námahou...☹