icon
12 / 96
......pro tuhle......Jané rider 2010
avatar

Také krásná barvička..jen škoda,že je tak malý...

11. dub 2010
avatar

Moc malinkej,teprve máme 7-týdnů a už jí je plnej kočár.......při objednávání jsme netušili,že bude tak prtatej.....

12. dub 2010
avatar

Je to škoda..Oni ti výrobci asi moc nepřemýšlí,nebot to většinou navrhují chlapi😀DDKoukala jsem,jak je ji už plno...🙂

12. dub 2010
avatar

hrozně zajímavej... o tom místě si můžeme povídat 🙂

27. dub 2010
avatar

Vyrobce se uplne zblaznil, "to" uz bych korbou vubec nenazyvala, je to velka skoda, pro milovniky disignovanych kocarku je to urcite zhavy kandidat, ale asi se jich rada rozmysli pri studiu rozmeru luzka. Zatim asi hodne maminek jde cilene po starsich kolekcich, fakt skoda, ta barevna kombinace cerne s fialovou nebo ruzovou je krasna, pry uz ani sedacka sportaku neni tak siroka jako driv ... treba to v dalsim rocniku trochu vychytaji.

5. kvě 2010
avatar

Když kupuju kočár tak snad myslím dopředu ne ?!

23. pro 2010
avatar

Když kupuju kočár tak snad myslím dopředu ne ?!

23. pro 2010