
59 / 96
Tááákhle budu veliká!!!
rebeca321
autorRoste nám,roste holka jedna 🙂 Jěště nemáme ani 3 měsíce a už máme 6kg......
6. kvě 2010
Dokud jsem ji jen kojila,tak hodně nabírala.Pak už ne...🙂
6. kvě 2010
2m+2t-6400 a 64cm...Do 5m byla,jako koulička..😀
6. kvě 2010
rebeca321
autorTaky mi to tak příde a to jsem si myslela,že děti kynou spíš s umělého mlíčka...🙂
6. kvě 2010
koukám,že už je to kus velké holky...🙂))