icon
75 / 96
Buclinečka naše malá:-)
avatar

jé, to je kočenka 🙂 a ten jazýček vypláznutý! 😀

26. čer 2010
avatar

Je naprosto úžasná jako ta naše -)

26. čer 2010
avatar
27. čer 2010
avatar

Nádherná holčička 🙂

29. čer 2010
avatar

Je úúúúžasňáckáááá, taky máme doma buclinku a ty jsou nejlepčejší, jak se dávají pusinečky na měkoučké stehýnka!!!??!!!!!

6. črc 2010
avatar

To teda,já bych jí pokaždé úplně uláskovala těma pusinečkama🙂buclatoučký jsme a přitom ani tolik nenamáme.......asi to budem mít po tatkovi,ten byla taky takovej cvalík když byl mrně🙂

6. črc 2010
avatar
6. črc 2010
avatar

To je relax, pěkně na měkkým. 🙂

12. bře 2011