
75 / 96
Buclinečka naše malá:-)
Je naprosto úžasná jako ta naše -)
26. čer 2010
27. čer 2010
Nádherná holčička 🙂
29. čer 2010
Je úúúúžasňáckáááá, taky máme doma buclinku a ty jsou nejlepčejší, jak se dávají pusinečky na měkoučké stehýnka!!!??!!!!!
6. črc 2010
rebeca321
autorTo teda,já bych jí pokaždé úplně uláskovala těma pusinečkama🙂buclatoučký jsme a přitom ani tolik nenamáme.......asi to budem mít po tatkovi,ten byla taky takovej cvalík když byl mrně🙂
6. črc 2010
6. črc 2010
To je relax, pěkně na měkkým. 🙂
12. bře 2011
jé, to je kočenka 🙂 a ten jazýček vypláznutý! 😀