icon
20 / 161
Do školky
avatar

taky po něm pokukuju

23. led 2013
avatar

Já taky 😀

23. led 2013
avatar

Alenko a Nelinku vzali do školky, jste z Brna, že?Nebo půjde do soukromé?Nám Nikolku nikde nevzali, je tedy říjnová tak jsme s tím ani nepočítali

2. dub 2013
avatar

@martinabk Bydlíme v Jihlavě a taky nás při zápisu nevzali,ale v prosinci jsme obvolávali školky a uvolnilo se pár míst tak nás vzali...prostě skusit zavolat a třěba místečko bude...Nelli ta nastupovala 18.2.a 16.2 měla ročky

3. dub 2013
avatar

Nadhera 🙂

23. srp 2013