icon
22 / 161
Čepulka a vestička pro Nellinku
avatar

Ta vesta je krasna

28. led 2013
avatar

ta vesta je skutečně suprová...kde jsi jí objednávala?

30. led 2013
avatar

@venuska Je to Nextíková a je to podzimní kolekce...čiže vhodná na jaro-podzim,já na MMB

31. led 2013
avatar

vesticku taky mame 🙂

24. únor 2013