icon
2 / 161
Začínáme :-)))
avatar

krásné 🙂

16. únor 2013
avatar

nádherný taky budeme letos slavit 3 roky :o)

16. únor 2013
avatar

dort je úžasnej , malej by byl nadšenej

16. únor 2013
avatar

@weri1 Naše malá s těch figúrek byla úplně vedle 🙂opravdu výbornej a i hezounkej v reálu 🙂

16. únor 2013
avatar

Nádherné, to musela být krásná oslava 🙂

17. únor 2013
avatar

Ali, nádhernej dort... to si paní pěkně zapracovala s těma figurkama...

17. únor 2013
avatar

@p.klara Taky před ní smekám,nechápu jak to může takhle udělat...je fakt šikulka 🙂

17. únor 2013
avatar

no fakt super, 🙂

17. únor 2013
avatar

krásnej dortík,krásné fotky,přejeme vše nej nej nej

17. únor 2013
avatar

teda luxusní dortík!!! to by se Vivi poprděla štěstim!! :D všechny postavičky!

17. únor 2013
avatar

Krásné to máte holky...a dortík opět na 1* mňááám hned bych si dala, je fakt šikovná ta vaše cukrářka!!!

17. únor 2013
avatar

dortík je suprovej 🙂

17. únor 2013
avatar

Dortík nemá chybu!

18. únor 2013
avatar

nádherně připravené, Mickey party 😀 nás čeká to samé (též 3.narozeninky) ve stejném duchu, o měsíc později

23. únor 2013
avatar

nádherný - včera jsme zrovna také řešili dort pro prcka na 3. narozeniny - u nás vévodí Bořek stavitel a Mickey klubík - jen se u nás bojím, aby ty postavičky byly stejně dokonalé jak ty vaše - fakt klobouk dolů. stačí malinko a už jim nebudou podobní, tak pořád zvažujem 🙂

5. dub 2013
avatar

Taky milujeme Mickeyho klubík 😀 Krásně přichystané ! 🙂

13. dub 2013
avatar

vau, tak ten dort je úplně nejvíc nejhezčí !!

23. čer 2013
avatar

@marion877 Jméno mohlo být vetší,ale je krásnej a hlavně potěšil 🙂

24. čer 2013
avatar

krásnýýýý

10. črc 2013
avatar

Ten dort je úžasný!

23. srp 2013