icon
4 / 161
S těch figúrek byla Nellinka úplně vedle,taky byli rychle pryč :-)
avatar

Nell je vééélká slečna🙂 Taky nás za chvíli čeká oslavička 3.narozenin,strašně to letí

17. únor 2013
avatar

Nellinka je přenádherná .-))))

17. únor 2013
avatar

chjoo je už z ní taková velká slečna!!! Nelli je úžasná!!!

17. únor 2013
avatar

krásná oslavenkyně 🙂

17. únor 2013
avatar

krásňoučká !!! 🙂

20. únor 2013
avatar

nádherná oslavenkyně!

23. únor 2013
avatar

krasnaa 🙂

24. únor 2013
avatar

NELINKA JE PŘEKRÁSNÁ

9. bře 2013
avatar

slaďoučká holčička🙂 dodatečně gratulujeme

25. kvě 2013