
4 / 161
S těch figúrek byla Nellinka úplně vedle,taky byli rychle pryč :-)
Nellinka je přenádherná .-))))
17. únor 2013
chjoo je už z ní taková velká slečna!!! Nelli je úžasná!!!
17. únor 2013
krásná oslavenkyně 🙂
17. únor 2013
krásňoučká !!! 🙂
20. únor 2013
nádherná oslavenkyně!
23. únor 2013
krasnaa 🙂
24. únor 2013
NELINKA JE PŘEKRÁSNÁ
9. bře 2013
slaďoučká holčička🙂 dodatečně gratulujeme
25. kvě 2013
Nell je vééélká slečna🙂 Taky nás za chvíli čeká oslavička 3.narozenin,strašně to letí