
7 / 161
Tatka a jeho rodiče....a všichni opět spolu....
Jste krásní!!! tak ať vám to spolu klape!!!
17. únor 2013
Taky vám to moc přeji.🙂
17. únor 2013
Moc Vám to přeji!!Ať už je všechno tak jak bylo dřív!
18. únor 2013
rodinka pohromadě! není nic krásnějšího! Přeji ať jste už jen a jen šťastní!!!!!
23. únor 2013
Moc vám to sluší!!!!!
3. dub 2013
Nádherná rodinka, nádherné fotky, mj. mi padnul do oka i ten úžasný obraz 🙂 můžu se zeptat odkud ho máte? Klidně napište do IP díky 🙂
5. dub 2013
Takze jste spolu? to jsem rada 🙂 kazdy muze v zivote udelat chybu...;)
23. srp 2013
Ali, tak hrozně vám to přeju....ani nevíš jak .-)))))